K letu neodmysliteľne patrí teplo a voda. O to prvé sa už postarala sama príroda, keď nám koncom mája pripravila v Kežmarku nadpriemerné letné teploty. Prechádzky historickým centrom mesta si návštevníci užívajú so zmrzlinou v ruke alebo len naberajú bronz na lavičkách zo slnka. Preto sa vedenie mesta prispôsobilo a spustilo fontány o čosi skôr. […]
Automaticky prebrané zo zdroja: https://www.kezmarok.sk/aktuality/2026/v-meste-spustili-fontany/.