Spoločné premietanie výberu dokumentárnych filmov

Pred koncom školského roka sme mali príležitosť predstaviť našu tvorbu tretiakom a žiakom gymnázia s ktorými budeme od septembra tvoriť jednu školu.
V kine Iskra sme pripravili premietanie výberu dokumentárnych filmov, ktoré vznikajú na hodinách fotografie v 3. a 4. ročníku.
Súčasťou programu bolo aj predstavenie filozofie a dizajnu nášho nového spoločného loga.
Záverečným filmom bola spomienka na lúčenie sa s našou starou školskou budovou.
Ďakujeme mestu Kežmarok a kinu Iskra za poskytnutie priestorov a za dlhodobú výbornú spoluprácu pri realizácii našich podujatí.

 

Automaticky prebrané zo zdroja: https://supkk.sk/2026/06/27/spolocne-premietanie-vyberu-dokumentarnych-filmov/.

Návrat hore